Verslas internete

Jei tavęs nėra internete – tavęs nėra niekur. Tokią garsią frazę yra ištaręs Bilas Geitsas. Šiandien tai dar aktualiau, nei tuomet, kai jis šiuos žodžius ištarė pirmą kartą. Kai vartotojai tiek daug savo laiko praleidžia internete ir socialiniuose tinkluose, verslui neišnaudoti interneto suteikiamų galimybių reiškia prarasti konkurencinį pranašumą ir gal net pralaimėti konkurencinę kovą prieš konkurentus. O svarbiausias verslo būvimo internete atributas – interneto puslapis.

Bet verslą internete galima vystyti ne tik atsispiriant nuo jau įkurto gamybos ar paslaugų verslo už interneto ribų. Ne, internetas suteikia tokias galimybes, kad verslą galite sėkmingai sukurti išimtinai internete. Tai reiškia, kad galite uždirbti pinigus ir plėtoti verslą neturėdami jokio realaus turto. Pamirškite nuomą, įrangą ir net darbuotojus: jūs galite sukurti verslą internete tiesiog būdami namie ir naudodamiesi savo kompiuteriu.

Verslo kūrimui internete nėra būtinos ypatingos žinios. Tam reikia tik geros idėjos, o padaryti visą kitą darbą nėra ypatingai sunku. Taigi, kaip gauti gerų idėjų verslo internete kūrimui? Skaitykite toliau ir sužinosite.

Nusipirkite paruoštą verslą

Jei verslas internete jums nėra pažįstamas ir šioje srityje dar nesijaučiate patogiai, galite tiesiog nusipirkti verslą, kurį kažkas parduoda. Ir tam žinoma galite išnaudoti interneto teikiamas galimybes. Nes kai kažkas nusprendžia, kad verslo pardavimas yra geriausias pasirinkimas jiems, tai jie verslą pardavinėja būtent internete. Pavyzdžiui galite į savo naršyklę suvesti verslovitrina.lt ir būsite nukreipti į vieną iš parduodamo verslo portalą, kuriame galėsite pasisemti idėjų arba surasti internetinį verslą, kurį galėsite įsigyti.

Naudokitės nemokamomis platformomis

Galbūt jūs nežinote kaip programuoti, o gal net nežinote kas yra hostingas, domenai ir kaip apskritai susikurti ir paleisti svetainę. Patikėkite, tame nėra jokios problemos. Internete nebūtina visko kurti iš naujo. Egzistuoja daug nemokamų turinio valdymo platformų (pvz WordPress), dizainų ir įskiepių. Jums tereikia pasirinkti tai, kas tinka jums ir gali išpildyti jūsų viziją. Net hostingas bei domenas yra labai minimalių išlaidų reikalaujančios paslaugos, todėl pradėti verslą internete tikrai nėra sudėtinga. Jei vis tiek nežinote nuo ko pradėti, tai tiesiog sukurkite užklausą kuriame nors forume ar soc. tinklų grupėje ir tikrai sulauksite pagalbos.

Nepamirškite soc. tinklų

Kad ir kokį verslą kurtumėte, internete lengviausiai jį išpopuliarinti soc. tinklų pagalba. Facebook, Instagram, o dabar dar ir TikTok yra pagrindiniai soc. tinklai, kuriuos galite nemokamai reklamuoti ir išpopuliarinti savo verslą ar produktą. Tai galbūt nebus lengva, nes tam reikės tam tikros patirties su rinkodara, šiek tiek išmonės bei fantazijos. Bet turint omenyje, kad tai – nemokami įrankiai reklamai, ko dar galite norėti?

Sukurti verslą internete nėra sudėtinga. O be to visada galite jį tiesiog nusipirkti, nes internete tikrai nesunku rasti daug verslo skelbimų ir verslo pardavimo vietų.

Verslas internete: kas, kur ir kaip